Frozen
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Charoen Pokphand
Shrimp Wonton Soup With Noodles
258 g, $1.74/100g

sale: about $24.47, formerly: $28.51
SAVE $4.04
Grade A Frozen Duck
$9.44/1kg $4.28/1lb
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Charoen Pokphand
Red Curry Chicken With Jasmine Rice
350 g, $1.28/100g
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Nissin
Mini Glutinous Rice Dumpling With Abalone Sauce Flavour
201 g, $1.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.80/100ml

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $11.99
SAVE $4.99
Plus tax
Prepared in CanadaSpongeTowels
Sponge Towels Ultra
3 ea, $2.33/1ea


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































