Drink Mixes
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Blueberry Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Wild Strawberry Drink Mix Powder
31 g, $14.48/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Peach Mango Drink Mix Powder
22 g, $20.41/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Energy Grape Drink Mix Powder
33 g, $13.61/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Fruit Punch Powdered Drink Mix
26 g, $17.27/100g
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
Crystal Light
Liquid Drink Mix, Strawberry Lemonbabe
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml

sale: $4.50 MIN 2
, formerly: $4.99
Eagle Brand
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $1.66/100ml

sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Nestlé
Nesquik Chocolate Syrup
700 ml, $1.14/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Watermelon Strawberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Peach Mango Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Cherry Blackberry Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Orange Electrolyte Drink Mix
48 ml, $9.35/100ml
Out of Stock
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Fruit Punch Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Pink Lemonade Liquid Water Enhancer
48 ml, $8.33/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Berry Pomegranate Liquid Water Enhancer
48 ml, $9.35/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Lemon Lime Electrolyte Drink Mix
45 g, $9.98/100g

sale: $2.50 MIN 4
, formerly: $2.75
Carnation
Fat Free Evaporated Milk
354 ml, $0.78/100ml
sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $4.49
Plus tax
MiO
Hydrate Berry Burst Electrolyte Drink Mix
38 g, $11.82/100g
sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $4.00
Plus tax
President's Choice
Cherry Flavoured Liquid Water Enhancer with Niacin and Vitamin B6 for Energy Metabolism
48 ml, $8.33/100ml
Out of Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $7.00, formerly: $14.99
SAVE $7.99
Plus tax
Prepared in CanadaCashmere
Soft & Thick Toilet Paper, 12 Double Rolls = 24 Single Rolls
12 ea, $0.58/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g






















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































