Beer & Wine
Beer & Wine
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Let's Toast To These Bestsellers

sale: $17.55, formerly: $19.49
SAVE $1.94
Plus tax
Prepared in CanadaCorona
Beer (ID required at pick-up)
6x330.0 ml, $0.89/100ml
Low Stock
Wine

sale: $13.76, formerly: $14.49
SAVE $0.73
Plus tax
Prepared in CanadaBASK
White Wine Pinot Grigio (ID required at pick-up)
750 ml, $1.84/100ml
sale: $17.14, formerly: $17.99
SAVE $0.85
Plus tax
Ruffino
Chianti Wine (ID required at pick-up)
750 ml, $2.29/100ml

sale: $14.89, formerly: $17.49
SAVE $2.60
Plus tax
Prepared in CanadaPELEE
Lola Blush Sparkling Wine (ID required at pick-up)
750 ml, $1.98/100ml

sale: $14.89, formerly: $17.49
SAVE $2.60
Plus tax
Prepared in CanadaWAYNE GRETZKY
Founders Baco Noir (ID required at pick-up)
750 ml, $1.98/100ml



























































