Nursery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.99
Plus tax
Nuk
Perfect Match Learner Cup, 6+ M, 260 ml, Sheep, 1PK
1 ea, $10.99/1ea
PC Optimum Offer
$7.99
Plus tax
Nuk
First Choice Baby Pacifiers, 6-18 M, Turtle & Whale, 2PK
2 ea, $4.00/1ea
PC Optimum Offer
$15.99
Plus tax
Baby Einstein
Tummy Time Mirror & High Contrast Cards 0m+
1 ea, $15.99/1ea
PC Optimum Offer
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.00 MIN 2
, formerly: $3.49
Prepared in CanadaPC Organics
Organics Whole Cremini Mushrooms
227 g, $1.54/100g

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g

sale: $4.75, formerly: $5.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPhiladelphia
Original Cream Cheese Product
227 g, $2.09/100g

sale: about $10.75, formerly: $17.94
SAVE $7.19
Prepared in CanadaPresident's Choice
Air Chilled Chicken, Whole
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
President's Choice
Peeled Raw Pacific White Shrimp
400 g, $2.00/100g











---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































