Baby Toiletries
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $10.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
QTips
Cotton Swabs
1400 ea, $0.01/1ea
Low Stock

sale: $5.59, formerly: $6.99
SAVE $1.40
Plus tax
President's Choice
Diaper Rash Cream
250 g, $2.24/100g
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Dove
Baby Wash Sensitive Moisture Hypoallergenic And Fragrance Free
591 ml, $2.03/100ml

sale: $6.79, formerly: $8.49
SAVE $1.70
Plus tax
President's Choice
Zinc Oxide Cream
100 g, $6.79/100g
sale: $5.19, formerly: $6.49
SAVE $1.30
Plus tax
President's Choice
Baby Oil With Aloe Vera And Vitamin E
592 ml, $0.88/100ml
Low Stock
Low Stock

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Bubble Bath
444 ml, $1.08/100ml

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Baby Wash With Aloe Vera
444 ml, $1.08/100ml
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Attitude
Shampoo & Body Wash Unscented
473 ml, $2.53/100ml
sale: $2.23, formerly: $2.79
SAVE $0.56
Plus tax
President's Choice
Baby Cotton Swabs
55 ea, $0.04/1ea

sale: $4.79, formerly: $4.99
SAVE $0.20
Plus tax
President's Choice
Baby Shampoo
592 ml, $0.81/100ml
Low Stock
sale: $8.00, formerly:
Limit 4, after limit $11.99
Plus tax
Attitude
Shampoo & Body Wash Good Night
473 ml, $2.53/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Plus tax
Subscribe & EarnPresident's Choice
Max Strength and Thickness Paper Towels 3=6 Rolls
3x98.0 ea, $7.00/1ea

sale: $3.50 MIN 2
, formerly: $3.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water 24 Pack
24x500.0 ml, $0.03/100ml

sale: $3.29, formerly: $4.49
SAVE $1.20
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.66/100ml

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $2.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Natural Spring Water
4 l, $0.05/100ml

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaPresident's Choice
Blueberries Cultivated
600 g, $0.83/100g

sale: $1.66 MIN 3
, formerly: $1.99
Prepared in CanadaKraft
Original Macaroni And Cheese Dinner
200 g, $1.00/100g


















































---market---fresh-meals/1_hot-meals.png)



























































